درباره ما

رادان انگلیش ادیت  (Radan English Edit)، با مجوز رسمی به شماره الف/ش/ت 1/4770و کد رهگیری21-162640299، نمایندگی انحصاری نیتیو انگلیش ادیت شرکت دانش بنیان انگلیسی بوده در زمینه  ترجمه تخصصی و ویرایش تخصصی Native به صورت تضمینی  به همراه نامه گواهی (Certification Letter) توسط ادیتور نیتیو (Native English Editor) برای متون علمی و خصوصا مقالات انگلیسی فعال است.

رادان انگلیش ادیت، فعالیت خود را به عنوان ویراستار انگلیسی نیتیو از سال 1999، به کمک ویراستاران تخصصی انگلیسی، آمریکایی و کانادایی آغاز نموده و از سال 2012 تا 2015 به عنوان یک واحد فناور در مرکز رشد و فناوری معاونت پژوهشی دانشگاه شهید بهشتی، ادامه فعالیت داده است. مراکز رشد دانشگاهی بر اساس مقررات تا سه سال، شرایط رشد و توسعه را برای واحد ها فراهم آورده و بعد از سه سال، واحد های موفق باید به پارک های علم و فناوری منتقل شوند. رادان انگلیش ادیت از سال 2015، به عنوان شرکت همکار و نمایندگی انحصاری نیتیو انگلیش ادیت، شرکت دانش بنیان انگلیسی، ادامه فعالیت می دهد.

از آنجاییکه بسیاری از نشریات و ژورنال های بین المللی در فرایند پذیرش و چاپ مقاله شما، در خواست نامه تاییدیه ویرایش (Certification Letter) توسط یک ویراستار نیتیو انگلیسی (Native English Editor) می کنند،  نامه تاییدیه ویرایش به صورت رایگان به شما ارسال می گردد. گواهی ویرایش دارای عنوان مقاله شما و اسامی نویسنده (گان) و کد مخصوص مقاله شما بوده و توسط شرکت دانش بنیان انگلیسی صادر می شود.

کد مخصوص گواهی ویرایش، آن را از تقلب مصون داشته و تاثیر بسیار بالایی در پذیرش و چاپ مقاله شما دارد. توصیه می گردد این گواهی را به همراه مقاله خود به ژورنال ارسال کنید.

رادان انگلیش ادیت، با ارایه  خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش استاندارد بین المللی، سریع، دقیق و تمام وقت با بهره جویی از بیش از هفتاد تن از متخصصان و ادیتور های خارجی در تمامی رشته ها، آماده خدمت رسانی به مجلات علمی، دانشجویان، پژوهشگران و اساتید محترم می باشد. این گروه افتخار دارد گامی موثر در پیشبرد اهداف علمی کشور برداشته و زمینه ساز پذیرش و چاپ تعداد بیشماری از مقالات ایرانیان در مجلات علمی و بین المللی شده است. رادان انگلیش ادیت به هیچ عنوان در زمینه نگارش مقاله و یا اخذ پذیرش چاپ مقاله از مجلات فعالیت نمی کند.

 با توجه به سابقه درخشان و موفق گروه تخصصی رادان در  ویراستاری انگلیسی مقالات، ویرایش حرفه ای و ادیت تخصصی مقالات برای موسسات مهم و بین المللی همانند Elsevier  رادان انگلیش ادیت در لیست موسسات قابل قبول برای ویرایش تخصصی مقالات قرار دارد. شما می توانید در اینجا ، ایمیل ادیتور ژورنالTalanta   از ژورنال های مهم این موسسه را با ایمپکت فاکتور پنج ساله 3.733 مشاهده کنید.

  ویرایش حرفه ای مقالات انگلیسی بسیاری از مقالات نشریات و مجلات علمی دانشگاه های معتبر کشور مانند دانشگاه تهران (مانند Desertدانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دانشگاه علوم پزشکی کرمان، دانشگاه علامه طباطبایی و … در کارنامه این گروه است.