سوالات متداول

سوالات متداول

گواهی ویرایش توسط شرکت دانش بنیان از کشور انگلستان با کد اختصاصی و با قابلیت استعلام از آن شرکت صادر می شود. نمونه این گواهی غیر قابل تقلب در سایت ما، قابل دانلود است. توصیه میشود گواهی همراه با مقاله به مجله ارسال شود.
بله. اگر به هر دلیل تا زمان چاپ، مجله به ادیت مقاله ایراد بگیرد، کل مقاله رایگان بر اساس نظرات مجله، ادیت مجدد می شود.بدیهی است که اگر بعد از ادیت اولیه مقاله، مطالبی به آن اضافه شده باشد، هزینه این بخش های جدید اخذ می شود.
علاوه بر کیفیت برتر، هزینه بسیار عادلانه ای برای تمام خدمات در نظر گرقته شده است. هزینه ها و زمان انجام در صفحه هزینه ها قید شده است.
تفاهم نامه همکاری و تخفیف برای بیش از 60 دانشگاه معتبر کشور وجود دارد. لیست دانشگاه ها در صفحه تخفیف ها وجود دارد.
بله. ترجمه مقالات توسط مترجم های با تجربه و به صورت تخصصی در رشته مقاله شما انجام می شود.
گروه ترجمه و ویرایش مقاله انگلیسی رادان (Radan English Edit)، با مجوز رسمی فعالیت یکی از معتبرترین گروه های فعال در زمینه ترجمه و ویرایش Native متون علمی و خصوصا مقالات انگلیسی برای چاپ آنها در مقالات معتبر بین المللی است. این گروه فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و افتخار دارد که با فعالیت مستمر درسالیان متوالی، گامی موثر در پیشبرد اهداف علمی کشور برداشته و زمینه ساز پذیرش تعداد بیشماری از مقالات ایرانیان در مجلات علمی و بین المللی شده است.
مترجم بعد از ترجمه، خودش مقاله را ویرایش هم می کند. این ویرایش در حقیقت، جزیی از ترجمه است که هزینه اضافی برای شما ندارد. اما ویرایش نیتیو، توسط ادیتور های شرکت دانش بنیان انگلیسی، انجام می گیرد، به صورت تضمینی بوده و با صدور گواهی تضمین همراه است. این ویرایش برای مقالات ترجمه شده توسط موسسه ما، با تخفیف ویژه انجام می شود.
برای کاهش یا از بین بردن سرقت ادبی، باید اول گزارش درصد تشابه توسط نرم افزار (iThenticate) گرفته شود. بعد از آن، باید بر اساس گزارش، جملاتی که تشابه آنها 2 در صد و یا بیشتر است، بازنویسی (Re-writing) و یا پارافریز (Paraphrasing) شوند. در پایان، کل مقاله باید ویرایش نیتیو و یکنواخت گردد. شما می توانید برای این کار، از کمک ادیتور های خارجی و نیتیو ما استفاده کنید.
بررسی و تعیین درصد سرقت ادبی و شاخص تشابه (Similarity Index) قبل و یا بعد از ویرایش دارای اهداف و مزایای متفاوت است. چنانچه قبل از ادیت، بررسی سرقت علمی صورت گیرد، این امکان را به شما می دهد که بخش های برداشته شده از سایر منابع را تغییر داده و بعد از این تغییرات برای ادیت ارسال کنید. در حقیقت چون ادیتور ما، بعد از تغییرات شما، مقاله را ادیت می کند، ضمن اصلاح گرامری و ویرایشی مقاله، به صورت ضمنی به از بین رفتن و یا کاهش درصد سرقت ادبی مقاله، کمک می کند. همچنین شما می توانید برای از بین بردن و کاهش درصد سرقت از کمک ادیتور های خارجی و نیتیو ما استفاده کنید. چنانچه بعد از ادیت، بررسی سرقت علمی صورت گیرد، در حقیقت خیال شما از نظر انجام سرقت ادبی راحت میگردد. در این مرحله هم اگر، سرقت ادبی وجود داشت، شما می توانید برای از بین بردن و یا کاهش درصد سرقت ادبی از کمک ادیتور های خارجی و نیتیو ما استفاده کنید.
بله ویرایش مجدد رایگان است. اصلاح گرامری و ویرایش حرفه ای نیتیو (Native Edit) مقالات با بهره گیری از ویراستاران خارجی (Native Editors) که زبان مادری آنها انگلیسی است، انجام می گیرد. ویراستاران انگلیسی ما علاوه بر این که هر یک دارای تحصیلات دانشگاهی با حداقل درجه کارشناسی ارشد می باشند، با گذراندن دوره های تخصصی ویرایش و ادیت، به ادیتور های تخصصی (Subject-specific Editors) تبدیل شده اند. ادیتور های ما حداقل دارای 5 سال سابقه ویرایش مقالات و متون علمی بوده و بسیاری از آنها، ادیتور های مجلات بسیار معتبر علمی می باشند. انتخاب ویراستار حرفه ای انگلیسی بر اساس تطابق مقاله شما و تخصص ادیتور بوده و این امر سبب می گردد، ویرایش مقاله با کیفیت عالی انجام گیرد. علاوه بر این، ویرایش به صورت تضمینی بوده و گواهی نامه تاییدیه، پس از ویرایش نیتیو با عنوان مقاله و به نام نویسندگان به صورت رایگان صادر و ارسال می گردد. گواهی نامه تاییدیه و تضمین مقاله ادیت شده، توسط شرکت دانش بنیان انگلیسی انگلیسی است، صادر میشود. توصیه میگردد که این گواهی و فایل ترک چینج مقاله به همراه مقاله نهایی به عنوان مدارک تکمیلی به مجله مورد نظر ارسال گردد. علاوه بر این چنانچه بعد از ویرایش نیتیو (Native Edit) به هر دلیل، در مقاله ادیت شده، حتی یک ایراد گرامری مشخص گردد، ویراستار موظف است که کل مقاله را به صورت رایگان مورد بررسی قرار داده و اشکالات احتمالی را بر طرف کند. این موضوع در قرارداد به صورت کاملا مشخص بیان می گردد. برای پیگیری کلیه امور مربوط به مقالات، لطف کنید، فقط از طریق ایمیل، (Englishedit.ir@gmail.com) درخواست خود را ارسال کنید. این کار سبب می گردد که درخواست شما، در سیستم ثبت شده و قابلیت پیگیری و ارایه خدمات دقیق تر و سریع تر، توسط کارشناس مربوطه میسر گردد. لطفا در تمام ایمیل ها، کد ارجاع (Refer Code) مقاله خود را اعلام کنید.
از انجاییکه تمامی ویراستاران موسسه رادان، خارجی و نیتیو هستند، گواهی تاییدیه ویرایش به صورت رایگان صادر و به شما ارسال خواهد شد. گواهی تاییدیه و تضمین مقاله ادیت شده، توسط شرکت دانش بنیان انگلیسی است، صادر میشود. توصیه میگردد که این گواهی و فایل ترک چینج مقاله به همراه مقاله نهایی به عنوان مدارک تکمیلی به مجله مورد نظر ارسال گردد. برای پیگیری کلیه امور مربوط به مقالات، لطف کنید، فقط از طریق ایمیل، (Englishedit.ir@gmail.com) درخواست خود را ارسال کنید. این کار سبب می گردد که درخواست شما، در سیستم ثبت شده و قابلیت پیگیری و ارایه خدمات دقیق تر و سریع تر، توسط کارشناس مربوطه میسر گردد. لطفا در تمام ایمیل ها، کد ارجاع (Refer Code) مقاله خود را اعلام کنید.
ویرایش مقاله سبب کاهش درصد تشابه و سرقت علمی می گردد ولی سبب از بین رفتن آن نمی شود.
ویرایش کامل مقالات در برگیرنده مجموعه ای از اصلاحات مختلف می باشد که در پایان مقاله شما آماده ارسال به ژورنال های دارای ISI می شود. برای اطلاعات بیشتر به صفحه ویرایش تضمینی مراجعه نمایید.
فرایند کار ویرایش بسته به درخواست شما می تواند در 2 ،3، 6 یا 10 روز و ترجمه در 2 و یا 4 روز کاری انجام گردد. جدول هزینه را ملاحضه فرمایید.
برای مشاوره رایگان با کارشناسان بسیار با تجربه ما، از 8 تا 20 با شماره های ما تماس بگیرید.