تضمین ویرایش مقالات در رادان انگلیش ادیت گواهی نامه تاییدیه و تضمین مقاله

تضمین ویرایش مقالات در رادان انگلیش ادیت

اصلاح گرامری و ویرایش حرفه ای نیتیو (Native Edit) مقالات با بهره گیری از ویراستاران خارجی (Native Editors) که زبان مادری آنها انگلیسی است، انجام می گیرد. ویراستاران انگلیسی ما علاوه بر این که هر یک دارای تحصیلات دانشگاهی با حداقل درجه کارشناسی  ارشد می باشند، با گذراندن دوره های تخصصی ویرایش و ادیت، به ادیتور های تخصصی (Subject-specific Editors) تبدیل شده اند. ادیتور های ما حداقل دارای 5 سال سابقه ویرایش مقالات و متون علمی بوده و بسیاری از آنها، ادیتور های مجلات بسیار معتبر علمی می باشند. انتخاب ویراستار حرفه ای انگلیسی بر اساس تطابق مقاله شما و تخصص ادیتور بوده و این امر سبب می گردد، ویرایش مقاله با کیفیت عالی انجام گیرد. علاوه بر این، ویرایش به صورت تضمینی بوده و گواهی نامه تاییدیه، پس از ویرایش نیتیو با عنوان مقاله و به نام نویسندگان به صورت رایگان صادر و ارسال می گردد.

گواهی نامه تاییدیه و تضمین مقاله ادیت شده، توسط  شرکت دانش بنیان انگلیسی، صادر میشود. توصیه میگردد که این گواهی و فایل ترک چینج مقاله به همراه مقاله نهایی به عنوان مدارک تکمیلی به مجله مورد نظر ارسال گردد.

علاوه بر این چنانچه بعد از ویرایش نیتیو (Native Edit) به هر دلیل، در مقاله ادیت شده، حتی یک ایراد گرامری مشخص گردد، ویراستار موظف است که کل مقاله را به صورت رایگان مورد بررسی قرار داده و اشکالات احتمالی را بر طرف کند. این موضوع در قرارداد به صورت کاملا مشخص بیان می گردد.

شیوه ویرایش نیتیو مقاله با استاندارد بین المللی

شیوه ویرایش مقاله در گروه ویراستاری نیتیو رادان (Radan English Edit) به صورت ویرایش نیتیو (Native Edit) کامل با استاندارد بین المللی  و تضمینی بوده و دربرگیرنده  مجموعه ای از اصلاحات گرامری و ویرایشی مختلف می باشد که در پایان مقاله شما آماده ارسال برای اخذ پذیرش و چاپ مقاله در ژورنال های معتبر ای اس ای (ISI) می شود.

مهمترین موارد به شرح زیر است.

1. اصلاح اشتباهات گرامری و ایراد های ویرایشی

2. ایجاد یکپارچگی و تصحیح درستی زمان افعال

3. ایجاد تقارن زمانی مناسب با متن و جملات

4. تصحیح لحن بیان جملات

5. اصلاح ارتباطات فعل و فاعل ، معلوم و مجهول و …

6. اصلاح غلط های املایی، تصحیح کاربرد حروف تعریف ، سجاوندی و …

7. ایجاد ارتباط معقول و مناسب بین جملات

8. ایجاد یکنواختی در ویرایش متن انگلیسی و ویرایش به یکی از سبک های انگلیسی  یا آمریکایی

در پایان کار، شما فایل ترک چینج را دریافت خواهید نمود که نشان دهنده تمامی تغییرات و اصلاحات صورت گرفته می باشد. مزیت این فایل این است که ضمن نشان دادن تغییرات، به شما کمک می کند تا در آینده با رعایت این موارد، مقالات بهتری بنویسید.

نمونه مقاله ویرایش شده :

نمونه اول

نمونه دوم

نمونه سوم

از آنجاییکه بسیاری از نشریات و ژورنال های بین المللی در فرایند پذیرش و چاپ مقاله شما، در خواست نامه تاییدیه ویرایش (Certification Letter) توسط یک ویرایشگر نیتیو انگلیسی (Native English Editor) می کنند، گروه رادان آماده است تا در صورت درخواست نامه تاییدیه ویرایش را برای شما ارسال نمایید. گواهی ویرایش دارای عنوان مقاله شما و اسامی نویسنده (گان) و کد مخصوص مقاله شما بوده و توسط شرکت دانش بنیان انگلیسی صادر می شود.

این نامه تاثیر بسیار بالایی در پذیرش و چاپ مقاله شما داشته و توصیه می گردد به همراه مقاله خود به ژورنال ارسال گردد.

سوالات متداول ویرایش تضمینی

گواهی ویرایش توسط شرکت دانش بنیان از کشور انگلستان با کد اختصاصی و با قابلیت استعلام از آن شرکت صادر می شود. نمونه این گواهی غیر قابل تقلب در سایت ما، قابل دانلود است. توصیه میشود گواهی همراه با مقاله به مجله ارسال شود.
بله. اگر به هر دلیل تا زمان چاپ، مجله به ادیت مقاله ایراد بگیرد، کل مقاله رایگان بر اساس نظرات مجله، ادیت مجدد می شود.بدیهی است که اگر بعد از ادیت اولیه مقاله، مطالبی به آن اضافه شده باشد، هزینه این بخش های جدید اخذ می شود.
بله. ویرایش مجدد رایگان است. اصلاح گرامری و ویرایش حرفه ای نیتیو (Native Edit) مقالات با بهره گیری از ویراستاران خارجی (Native Editors) که زبان مادری آنها انگلیسی است، انجام می گیرد. ویراستاران انگلیسی ما علاوه بر این که هر یک دارای تحصیلات دانشگاهی با حداقل درجه کارشناسی ارشد می باشند، با گذراندن دوره های تخصصی ویرایش و ادیت، به ادیتور های تخصصی (Subject-specific Editors) تبدیل شده اند. ادیتور های ما حداقل دارای 5 سال سابقه ویرایش مقالات و متون علمی بوده و بسیاری از آنها، ادیتور های مجلات بسیار معتبر علمی می باشند. انتخاب ویراستار حرفه ای انگلیسی بر اساس تطابق مقاله شما و تخصص ادیتور بوده و این امر سبب می گردد، ویرایش مقاله با کیفیت عالی انجام گیرد. علاوه بر این، ویرایش به صورت تضمینی بوده و گواهی نامه تاییدیه، پس از ویرایش نیتیو با عنوان مقاله و به نام نویسندگان به صورت رایگان صادر و ارسال می گردد. گواهی نامه تاییدیه و تضمین مقاله ادیت شده، توسط شرکت دانش بنیان انگلیسی انگلیسی است، صادر میشود. توصیه میگردد که این گواهی و فایل ترک چینج مقاله به همراه مقاله نهایی به عنوان مدارک تکمیلی به مجله مورد نظر ارسال گردد. علاوه بر این چنانچه بعد از ویرایش نیتیو (Native Edit) به هر دلیل، در مقاله ادیت شده، حتی یک ایراد گرامری مشخص گردد، ویراستار موظف است که کل مقاله را به صورت رایگان مورد بررسی قرار داده و اشکالات احتمالی را بر طرف کند. این موضوع در قرارداد به صورت کاملا مشخص بیان می گردد. برای پیگیری کلیه امور مربوط به مقالات، لطف کنید، فقط از طریق ایمیل، (Englishedit.ir@gmail.com) درخواست خود را ارسال کنید. این کار سبب می گردد که درخواست شما، در سیستم ثبت شده و قابلیت پیگیری و ارایه خدمات دقیق تر و سریع تر، توسط کارشناس مربوطه میسر گردد. لطفا در تمام ایمیل ها، کد ارجاع (Refer Code) مقاله خود را اعلام کنید.
گواهی ویرایش توسط شرکت دانش بنیان از کشور انگلستان با کد اختصاصی و با قابلیت استعلام از آن شرکت صادر می شود. نمونه این گواهی غیر قابل تقلب در سایت ما، قابل دانلود است. توصیه میشود گواهی همراه با مقاله به مجله ارسال شود.
ویرایش مقاله سبب کاهش درصد تشابه و سرقت علمی می گردد ولی سبب از بین رفتن آن نمی شود.
برای مشاوره رایگان با کارشناسان بسیار با تجربه ما، از 8 تا 20 با شماره های ما تماس بگیرید.